Príležitosť pre ambiciózneho VEDÚCEHO PREVÁDZKY s možnosťou vybudovať si svoj vlastný tím | JOBFARM

Príležitosť pre ambiciózneho VEDÚCEHO PREVÁDZKY s možnosťou vybudovať si svoj vlastný tím

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Termín nástupu:dohodou
  • Miesto práce: Zvolen
  • Mzdové podmienky (brutto): 1 800 eur/mesiac, mzda závisí od seniority uchádzača, 80% fixne a 20% variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
    Pre nášho významného klienta z oblasti e-commerce obsadzujeme pozíciu VEDÚCI PREVÁDZKY. Na tejto pozícii budete zodpovedný za rozbeh prevádzky a vybudovanie svojho tímu, a preto očakávame, že ste už skúsený prevádzkový manažér.
Aké budú Vaše zodpovednosti:
  • vybudovať si svoj budúci tím (cca 20 ZM),
  • zodpovednosť za plynulý chod prevádzky v sklade,
  • zodpovednosť za reklamácie,
  • zodpovednosť za plnenie denných výsledkov,
  • spolupráca s inými oddeleniami v spoločnosti,
  • zabezpečenie dodržiavania HACCP plánu,
  • hľadáme ambiciózneho človeka, ktorý má skúsenosti s prevádzkovým manažmentom a chce sa posunúť ďalej v kariére. No zároveň si vie aj vyhrnúť rukávy. Budete mať možnosť vybudovať svoj vlastný tím a preukázať svoje vodcovské zručnosti.
  Pracovná doba:
  • 8-hodinový pracovný čas,
  • pracovné dni od pondelka do piatku, začína sa v skorých ranných hodinách.
Zamestnanecké výhody a benefity
  • 5 týždňov dovolenky,
  • možnosť vzdelávania, firemné akcie a „team buildingy“,
  • zmluva na dobu neurčitú,
  • rôzne druhy odmien,
  • výučba cudzích jazykov.
  Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Iné neuvedené oblasti. Významný hráč z oblasti e-commerce.   Informácie o výberovom konaní
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 3 mesiacov od zverejnenia ponuky vymazané. Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  Prax na pozícii/v oblasti
  • áno
Počet rokov praxe
  • 3
Vodičský preukaz
  • B
  Osobnostné predpoklad a zručnosti
  • máte skúsenosti z prevádzky, ideálne z oblasti potravinárskeho retailu,
  • ak ste už boli pri budovaní novej pobočky/skladu, je to výhodou,
  • viedli ste tím a ste skúsený líder,
  • ste zodpovedný a viete sa rýchlo a správne rozhodnúť,
  • viete sa orientovať v číslach a reportoch,
  • nepoznáte slovo problém, ste iniciatívny a prichádzate s novými nápadmi,
  • ak ovládate Grocery, tak máte veľkú výhodu,
  • ovládanie potravinárskeho sortimentu,
  • znalosť SAPu (nie je nutnosť, ale výhoda),
  • nadšenie pre prácu s ľuďmi.
  Kontakt Kontaktná osoba: Mgr. Filip Kirnág. Ak máte záujem, reagujte na túto pracovnú ponuku zaslaním vášho životopisu.
Mám záujem

V prípade záujmu o túto ponuku prosím vyplňte formulár nižšie