Marketingový specialista | JOBFARM

Marketingový specialista

  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost
  • Termín nástupu: 1. březen 2024
  • Místo práce: Hodonín, Česká Republika
  • Mzdové podmínky (brutto): od 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
  • Tvorba marketingových strategií pro společnost a jednotlivé produkty.
  • Příprava marketingových rozpočtů.
  • Kreativní příprava a řízení reklamních kampaní.
  • Kreativní vyhledávání nových příležitostí a nových řešení v komunikaci.
  • Přinášení nových nápadů a návrhů v oblasti komunikace.
  • Komunikace na sociálních sítích.
  • Marketingová a komunikační podpora obchodního oddělení společnosti.
  • Vyhodnocování reklamních kampaní.
Zaměstnanecké výhody a benefity
  • Mobil a notebook je samozřejmostí.
  • Práce možná i na živnost.
  • Motivační plat a výkonový bonus.
  • Výborný kolegové.
  • Zázemí stabilní společnosti.
Společnost, pro kterou je pozice obsazována Architektura a inženýrské činnosti Společnost púsobí v EU na rúzných inženýrských projektech Informace o výběrovém řízení
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 3 mesiacov od zverejnenia ponuky vymazané. Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním
  • středoškolské s maturitou
  • nástavbové/vyšší odborné vzdělání
  • vysokoškolské I. stupně
  • Vysokoškolské II. stupně
Vzdělání v oboru
  • marketing
Jazykové znalosti
  • anglický jazyk — expert (C2)
Osobní předpoklady a dovednosti
  • spolehlivost, kreativita, komunikativnost.
Kontakt Kontaktní osoba: Bc. Peter Žák Pokud vás tato nabídka zaujala, odpovězte na ni zasláním svého životopisu.
У меня есть интерес

В случае заинтересованности в этом предложении, пожалуйста, заполните форму ниже

    Вас это может заинтересовать

    Elektromechanik pre železnice | Žilina | Košice | 1 300 – 1 800 €

    • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
    • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou
    • Miesto práce: Žilina
    • Mzdové podmienky (brutto): 1 300 — 1 800 eur

    Skladník na elektrickom vozíku — zabezpeč si stabilnú prácu s jedinečným zážitkom z každého pracovného dňa!

    • Miesto práce: Beckov
    • Mzdové podmienky (brutto): 800 — 1 100 € / mesiac. • bonus za presiahnutie normy • možnosť práce nadčas. • zabezpečíme dopravu, pracovnú obuv, odev, pracovné pomôcky • pracovná norma 110 kartónov/hod.

    Obchodný Zástupca | Hi-tech CNC prístroje — Východné Slovensko

    • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
    • Termín nástupu: 1. august 2024
    • Miesto práce: Košice, východné Slovensko
    • Mzdové podmienky (brutto): 1 500 — 2 500 eur/mesiac Základ 1500 TPP / 2500 SZČO + neobmedzená provízia zo zisku z predaja každého CNC stroja. + priemerný zárobok nad 2500 €

    Čašník/Čašníčka — kúpele v horskom prostredí

    • Termín nástupu: 15. 7. 2024
    • Miesto práce: Ružomberok
    • Mzdové podmienky (brutto): 900 — 1 200 eur/mesiac + bonusy podľa hodnotenia

    Посмотреть все вакансии

    Последние статьи

    Наши клиенты

    Наши партнёры