Obchodný Zástupca | Hi-tech CNC prístroje - Východné Slovensko | JOBFARM

Obchodný Zástupca | Hi-tech CNC prístroje – Východné Slovensko

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
  • Termín nástupu: ihneď, alebo dohodou
  • Miesto práce: Košice, východné Slovensko
  • Mzdové podmienky (brutto): 1 500 – 2 500 eur/mesiac Základ 1500 TPP / 2500 SZČO + neobmedzená provízia zo zisku z predaja každého CNC stroja. + priemerný zárobok nad 2500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti.
    Ste ambiciózny a skúsený obchodník s preukázateľnými úspechmi? Chcete predávať CNC prístroje v hodnote od 7 000 do 250 000€ so záručným a pozáručným servisom po celom Slovensku, Českej republike a Maďarsku? Popredný distribútor špičkových CNC strojov a kompletného servisu k nim hľadá skúseného obchodného zástupcu. Sám si budete určovať predajnú stratégiu. A preto vám ponúkame motivačnú províziu zo zisku z predaja každého CNC stroja.
Pracovná náplň:
  • aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových potenciálnych zákazníkov po celom Slovensku a Maďarsku,
  • prezentovanie a propagovanie tovarov a služieb,
  • vypracovanie cenovej ponuky pre existujúcich a nových zákazníkov,
  • monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít,
  • zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja,
  • reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému,
  • predaj rôznych produktov ako frézy, ohraňovacie lisy, lasery , CNC na trieskové obrábanie
Zamestnanecké výhody a benefity:
  • mobilný telefón + počítač,
  • služobný automobil aj na súkromné účely + hradené cestovné náklady,
  • kancelárske zázemie,
  • zázemie vslovenskej stabilnej spoločnosti,
  • priestor pre uplatnenie svojich kontaktov a získaných skúseností,
  • veľká miera samostatnosti, s tým spojená zodpovednosť za vlastné výsledky,
  • ďalšie zaujímavé benefity Vám radi odprezentujeme na osobnom stretnutí.
  Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Elektrotechnický priemysel Popredný predajca špičkových CNC prístrojov s kompletným servisom, vrátane inštalácie, opráv a konzultácie. Informácie o výberovom konaní
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 3 mesiacov od zverejnenia ponuky vymazané. Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  Jazykové znalosti
  • anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
  Prax na pozícii/v oblasti
  • obchodný zástupca
  Počet rokov praxe
  • 3
  Vodičský preukaz
  • B
  Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • schopnosť využiť a neprehliadnuť žiadnu obchodnú príležitosť,
  • vysoká miera samostatnosti,
  • zodpovednosť za dosiahnuté výsledky,
  • komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti,
  • strategické a koncepčné myslenie,
  • prax na pozícii/v oblasti obchodu a služieb výhodou,
  • vodičský preukaz SK B s praxou.
  Kontakt Kontaktná osoba: Denis Čížik. Ak máte záujem, reagujte na túto pracovnú ponuku zaslaním vášho životopisu. Tel.: +421 948 137 841
Mám záujem

V prípade záujmu o túto ponuku prosím vyplňte formulár nižšie