Strategické partnerstvo medzi JOB FARM a IQ JOB HUB DUBAI | JOBFARM

Strategické partnerstvo medzi JOB FARM a IQ JOB HUB DUBAI

S radosťou oznamujeme prelomovú spoluprácu medzi JOB FARM, personálnou agentúrou so sídlom na Slovensku, a IQ JOB HUB, dynamickou dcérskou spoločnosťou IQ PRO INVESTMENT so sídlom v Dubaji.

Toto strategické partnerstvo predstavuje významný míľnik v našej snahe o napredovanie smerom na globálny trh.

O SPOLOČNOSTI IQ JOB HUB

IQ JOB HUB je globálna personálna agentúra, ktorá má ambíciu priviesť pracovníkov z Ázie na európsky trh. Jej poslaním je zabezpečiť bezproblémový medzinárodný náborový proces. Od poskytovania asistencie pri vízach až po kultúrnu integráciu, IQ JOB HUB zabezpečuje plynulú a efektívnu cestu pri pracovnom nábore uchádzačov o prácu v Európe, ako aj pre ich zamestnávateľov.

 

O SPOLOČNOSTI JOB FARM

JOB FARM je inovatívna agentúra, ktorá poskytuje fullservisové personálne a poradenské služby v oblasti HR. Recruitment zameraný na nábor pracovníkov zo zahraničia, outsourcing, služby agentúry dočasného zamestnávania – to je portfólio našich služieb. So sídlom na Slovensku personálna agentúra JOB FARM nadväzuje na viac ako 15 rokov praxe v personálnom poradenstve jej zakladateľov.

Vďaka silnému odhodlaniu dodávať riešenia na mieru a vyhovieť rôznym potrebám klientov je JOB FARM dôveryhodný partner pre firmy, ktoré chcú rozšíriť svoju pracovnú silu o nielen tuzemský, ale aj o zahraničný nábor.

 

PREČO MÁ TOTO PARTNERSTVO VÝZNAM

Partnerstvo medzi JOB FARM a IQ JOB HUB má veľký význam pre podniky aj jednotlivcov. Využitím kombinovaných síl oboch agentúr môžu firmy získať komplexné riešenie personálnych služieb, ktoré je navrhnuté tak, aby umožnilo čo najjednoduchší proces globálneho náboru. Uchádzači o prácu tak získajú prístup k rôznorodému spektru pracovných príležitostí na európskom trhu. Táto spolupráca zdôrazňuje našu spoločnú snahu o podporu  rastu firiem aj jednotlivcov.

 


SPOLOČNÁ VÍZIA

Ako sa spoločne vydávame na túto cestu, JOB FARM a IQ JOB HUB majú spoločnú víziu realizovať nábor pracovných síl na globálnej úrovni. Prostredníctvom tejto spolupráce bude našou snahou sprostredkovať unikátne pracovné príležitosti pre jednotlivcov a pomôcť firmám prosperovať v čoraz viac prepojenom svete.

Spoločne sa snažíme zadefinovať nové postupy získavania pracovných síl a poskytovať inovatívne riešenia HR výziev našich klientov. Tešíme sa na príležitosti, ktoré toto partnerstvo prinesie našim klientom na oboch stranách, na Slovensku a v Spojených arabských emirátoch.

 

Rozmýšľate nad zmenou zamestnania?

Pozrite si naše posledné pracovné ponuky Aktuálne ponuky práce
Publikované
Kategorizované ako Článok

Posledné články

Naši klienti

Naši partneri