SAILING STEWARD – obslužný personál na plachetnicu (varenie, upratovanie, pomoc pri kotvení) | JOBFARM

SAILING STEWARD – obslužný personál na plachetnicu (varenie, upratovanie, pomoc pri kotvení)

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigáda), živnosť
  • Termín nástupu: 15. 6. 2024
  • Miesto práce: Taliansko, Grécko, Chorvátsko (práca vyžaduje cestovanie)
  • Mzdové podmienky (brutto): Od 2 200 eur/mesiac + bonusy podľa hodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
    Hlavnou povinnosťou hostesky je starať sa o čistotu a upratovanie na lodi a má na starosti aj prípravu jedál. Na starosti budete mať upratovanie lode, varenie, nákup potravín a pomoc kapitánovi pri manévroch (hosteska pomáha s kotvením v prístavoch). Hosteska je tu aj preto, aby komunikovala s hosťami v prípade potreby.
Ráno:
  • zabezpečiť čerstvé potraviny
  • stolovanie a príprava raňajok
  • pomoc pri vyplávaní kapitánovi
  • upratanie raňajok a upratanie kuchyne
  • ustlanie postelí hosťovských kabín, čistenie kabín, čistenie kúpelní
  • príprava obeda
Obed:
  • prestretie na obed
  • upratanie obedu a kuchyne
  • popritom podávanie nápojov, ovocia a miešanie drinkov
Večer:
  • podľa potreby nákup potravín
  • príprava večere (občasne) – prestretie večere a upratanie riadu a kuchyne
  • podávanie nápojov a drinkov
  • vynášanie odpadu (min. dve vrecia denne)
Informácie o výberovom konaní
  • práca na sezónu od mája do októbra
Zamestnanecké výhody a benefity
  • výborná príležitosť pre ľudí, ktorí radi cestujú a hovoria plynule anglicky
  Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Športové, zábavné a rekreačné činnosti. Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom jácht.   Informácie o výberovom konaní
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 3 mesiacov od zverejnenia ponuky vymazané. Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
  • cestovný ruch
Jazykové znalosti
  • anglický jazyk – stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
  • varenie – mierne pokročilý
Vodičský preukaz
  • B
Prax na pozícii/v oblasti
  • hosteska na lodi/cabin crew
Počet rokov praxe
  • 1
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • pracovitosť , zručnosť a komunikácia v anglickom jazyku samozrejmosťou
  Kontakt Kontaktná osoba: Bc. Peter Žák Ak máte záujem, reagujte na túto pracovnú ponuku zaslaním vášho životopisu
Mám záujem

V prípade záujmu o túto ponuku prosím vyplňte formulár nižšie