Diplomovaná sestra v DSS *Ubytovanie zdarma | JOBFARM

Diplomovaná sestra v DSS *Ubytovanie zdarma

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Termín nástupu: ihneď, alebo dohodou
  • Miesto práce: Bratislava – Dúbravka
  • Mzdové podmienky (brutto): 1 600 – 1 800 € + bonusy podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
    Sestra vykonáva ošetrovateľské a iné potreby v Centre sociálnych služieb podľa prideleného rozpisu a so zreteľom na dodržiavanie ošetrovateľských štandardov ako aj kvality sociálnych služieb.
  Sestra vykonáva nasledujúce činnosti:
  • fyzicky kontroluje klientov a robí meranie FF- Sestra robí odber krvi a iného biologického materiálu odovzdáva na prevoz do laboratórií. (TT,TK,P,GD,D, Sat. O2),vitálnych funkcií liekuje a podáva lieky pripravené. Polohuje klientov, sleduje vznik dekubitov a ošetruje ich,
  • sestra taktiež podáva inzulínu a injekcie s.c., i.m. i.v., i.d., vrátane infúzií. Taktiež realizuje EKG vyšetrenia a starostlivosť o PEG, NGS, PMK, stómiu. Sestra vykonáva úkony, spojené s bežnou rehabilitáciou klientov – cvičenie, nácvik chôdze a pod.,
  • neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti je aj sledovanie stravy a diétnych opatrení, zapisovanie stravy, preväzy podľa ordinácie lekára, poskytnutie prvej pomoci pri náhlom zhoršení stavu klienta a privolanie RZP,
  • administratíva pri prací sestry predstavuje vedenie záznamov, denné hlásenie, ošetrovateľské záznamy v IS Cygnus,
  • podľa pokynov vedúca sestry bude poskytovať asistenciu pri vizite zmluvných lekárov, v prípade neprítomnosti vedúcej sestry vykonáva vizitu a ostatné práce,
  • v prípade výpadku opatrovateľského personálu, alebo v iných výnimočných situáciách môže sestra realizovať aj opatrovateľské úkony.

    Pre rýchlejšie spracovanie Vašej žiadosti nám pošlite životopis cez náš reakčný formulár:   Reakčný formulár
Zamestnanecké výhody a benefity
  • ubytovanie v zamestnaneckom byte
  • výborná mzda 1 500 eur/mesiac
  • príplatky za nočné smeny
  • príplatky za odpracované soboty, nedele a sviatky
  • odmena nad rámec za výborne odvedenú prácu a prácu nad rámec povinností
  • preplácanie nadčasov
  • vianočné odmeny
  • vzdelávací program zdarma
  Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Sociálna starostlivosť Centrum sociálnych služieb pre Seniorov   Informácie o výberovom konaní
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 3 mesiacov od zverejnenia ponuky vymazané. Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa
  Prax na pozícii/v oblasti
  • praktická sestra
  Počet rokov praxe
  • 1
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • analytické myslenie, empatia, iniciatívnosť, komunikatívnosť a spoľahlivosť.
  Kontakt Kontaktná osoba: Mgr. Filip Kirnág Ak máte záujem, reagujte na túto pracovnú ponuku zaslaním vášho životopisu.
Mám záujem

V prípade záujmu o túto ponuku prosím vyplňte formulár nižšie