Koordinátor skladníkov (NZV+VZV) - Nové Mesto nad Váhom | JOBFARM

Koordinátor skladníkov (NZV+VZV) – Nové Mesto nad Váhom

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou
  • Miesto práce: Beckov
  • Mzdové podmienky (brutto): 1 300 – 1 500 eur/mesiac • bonus za plnenie normy • zabezpečíme pracovnú obuv, odev, pracovné pomôcky • pracovná norma 160 kartónov/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Prijmeme koordinátora skladníkov VZV a NZV v logistickom centre.
  • Samostatne organizuje, navrhuje a riadi procesy v sklade.
  • Plánuje pracovné zmeny, dovolenky skladníkov a vypĺňa dennú dochádzku.
  • Zabezpečuje dôsledné vyskladňovanie zásielok.
  • Zodpovedá za správne uloženie, polohovanie a manipuláciu so zásielkami, komunikuje s poverenými pracovníkmi distribučného centra.
  • Zúčastňuje sa na pohovorov a nástupoch nových zamestnancov, a prideľovaní OPP.
  • Organizuje lekárske prehliadky ako aj odborné školenia pre novo nastupujúcich zamestnancov.
  • Aktívne kontroluje denný stav spracovaných objednávok a potvrdzuje objednávky na ďalší týždeň.
  Zamestnanecké výhody a benefity
  • Služobné vozidlo.
  • Počítač a MT.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Doprava, logistika
    Veľká medzinárodná spoločnosť špecializujúca sa na distribúciu a predaj potravín.
  Informácie o výberovom konaní Ak máte záujem zašlite nám Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
Prax na pozícii/v oblasti
  • Skladník/koordinátor/teamleader – 2 roky
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Prax v sklade na pozícii Koordinátor/teamleader.
  • Prax s obsluhou NZV/VZV výhodou.
  • Platný potravinársky preukaz výhodou.
Kontakt Kontaktná osoba: Mgr. Filip Kirnág Ak máte záujem, reagujte na túto pracovnú ponuku zaslaním vášho životopisu.
Mám záujem

V prípade záujmu o túto ponuku prosím vyplňte formulár nižšie