Skladník (NZV) - Nové Mesto nad Váhom | JOBFARM

Skladník (NZV) – Nové Mesto nad Váhom

  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou
  • Miesto práce: Beckov
  • Mzdové podmienky (brutto): 5,5 – 7,5 eur/hod. • nástupné mzda 5,50 eur/hodina, zvýšenie po skúšobnej dobe • bonus 10% pri správnom vyskladnení kartónov • bonus za presiahnutie normy • možnosť práce nadčas. • zabezpečíme pracovnú obuv, odev, pracovné pomôcky • pracovná norma 160 kartónov/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Prijmeme skladníkov na vychystávanie tovaru z veľkoskladu do jednotlivých predajní. Skladník zbiera jednotlivé tovary v kartónoch podľa objednávky ktorú mu systéme pridelí. Skladník má k dispozícii ručný scanner na, ktorom príjme objednávku, ktorú následne prevezie elektrickým nízkozdvižným vozíkom na palety, alebo prevozné klietky. Po kompletizácii objednávky skontroluje a označí paletu alebo klietku že je pripravená na expedíciu.
  • Zárobok je závislý od výkonu a počtu vychystaných kartónov a to formou bonusu k základu
  • Pracovná doba : Pondelok – Piatok: 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Pracovná norma: 160 kartónov/hod.
Zamestnanecké výhody a benefity
  • Zvozová doprava z Trenčína, Kostolnej a Piešťany.
  • Poskytneme profesionálne trojdenné školenie a preukaz na NZV ako aj potravinársky preukaz.
  • Práce na DPP (dohoda o vykonaní práce), DPČ (dohoda o pracovnej činnosti) alebo uzatvorenie pracovného pomeru na plný úväzok HPP. Nástup možný ihneď alebo po dohode.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná Doprava, logistika Veľká medzinárodná spoločnosť špecializujúca sa na distribúciu a predaj potravín.   Informácie o výberovom konaní
Ak máte záujem zašlite nám Váš životopis. Pracovné pohovory budú prebiehať každú stredu od 13. 3. 2024.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
Prax na pozícii/v oblasti
  • Skladník (picker): 1 rok
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Prax v sklade na pozícii skladník/picker výhodou.
  • Prax s obsluhou ručného elektrického vozíka.
  • Preukaz na NZV výhodou.
  • Dobrý fyzický stav, dobrý zrak.
  • Spoľahlivosť a manuálna zručnosť.
  • Prax s používaním skenera výhodou.
  • Platný potravinársky preukaz výhodou.
Kontakt Kontaktná osoba: Mgr. Filip Kirnág Ak máte záujem, reagujte na túto pracovnú ponuku zaslaním vášho životopisu.
Mám záujem

V prípade záujmu o túto ponuku prosím vyplňte formulár nižšie